Doktor Hakkinda

Benim hakkında herşey

1965 Halep doğumlu ( Suriye ), 1983 yılında ilk defa Türkiye’ye geldim, 1 yıl Türkçe okuduktan sonra 1984 te üniversiteye başladım, 1990 yılında tıp diplomamı Ankara Üniversitesinden aldım, akabinde memleketime dönüp askerliğimi yaptım.

1994 yılında Marmara Üniversitesine Çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanlığına başladım,1998 yılında uzmanlığımı aldım, Üsküdar hastanesinde ve Bağcılar özel tıp merkezinde staf çocuk uzmanı olarak çalıştım.

2001 de memleketime kesin dönüş yaparak, orada kendime ait özel klinikte çalıştım, aynı zamanda Halep üniversitesinde Yenidoğan yoğun bakım servisinde 3.5 yıl kadar çalıştım, 2006 yılında oradan ayrılıp Halep il sağlık müdürlüğünde bir sağlık ocağın başhekimi olarak atandım.

2010 yılında Halep il sağlık müdürlüğünde Türkiye işleri takip bürosu müdürü olarak atandım

2009 yılında Suriye Türkiye dostluk derneği kurdum, 2016 yılına kadar dernek başkanlığını yapmıştım. Türkiye ile ister dernek olarak, ister tabiplar odası aracı ile çok gezi düzenlenmiştir, Türkiye güneyinde 7 il sağlık müdürü Halep il sağlık müdürlüğünde Türkiye işleri takip bürosu müdürü olarak Halep şehrine davet ettim onları Suriyenin 14 il sağlık müdürü ile 3 gün süre ile buluşturdum iki dille seminer verdim.

Ağustos 2012 itibari ile Türkiyeye tekrar dönüş yaptım ve son 6 yıldır Bağcılarda özel hastanede çocuk uzmanı olarak çalışmaktaydım. 22 kasım 2018 itibarı ile Bakırköy’de Muayenehane açtım, Şubat 2015 yılında Türk vatandaşlığı aldım.

Çoçuk Uzmanı

Doktoru ziyaret etmek güzel olabilir!

Bazı efsaneleri frenleyelim ve çocukların doktorlarla rahat olmasına yardımcı olalım.

WhatsApp chat